Zbigniew – właściciel Alaski

W drugim tygodniu wakacji zdecydowaliśmy się na powiększenie naszej rodziny o dodatkowe cztery łapy. Hodowle znaleźliśmy szybko i już po pierwszym telefonie nasza wiedza o tych psach wzrosła niejednokrotnie. Pan Waldemar wspomógł nas ogromem informacji, które są niezbędne przy wychowywaniu psa. Skoro mieliśmy wiedzę o psie nie zostało nic innego jak po niego jechać, więc wybraliśmy się w kilkugodzinną podróż po 8 miesięczną Alaskę – niesamowicie inteligentną suczkę Alaskan Malamute z hodowli Wataha z Doliny Drwęcy FCI.

Psy w domowej hodowli pana Waldemara na pewno czują się bardzo dobrze, wychowywanie w rodzinnej atmosferze, u hodowcy widać zamiłowanie do tych psów co ma wpływ na późniejszy charakter pieska. Wszystkie formalności załatwione szybko, bez zbędnych ceregieli, umowa jak najbardziej stosowna, nie ma do czego się „przyczepić”.

Alaska została nauczona podstawowych komend, jest ułożona, niesamowicie stonowana i spokojna, lubi zabawy, a spacery z nią to czysta przyjemność. Suczka zniosła długą drogę do domu (10 godzinną) dobrze, jednak był to dla niej ogromny stres i było to po niej zauważalne.
Już na trzeci dzień nasz nowy członek rodziny przyzwyczaił się do nas, co było dla nas miłym doświadczeniem, gdy bawiła się z nami i biegała po ogrodzie.

Alaska – bardzo inteligentny malamut, już zdążyliśmy się w niej zakochać na „amen”, nie mamy zastrzeżeń co do jej wcześniejszej hodowli. Hodowla – naprawdę dobra i porządna hodowla dla psów, a wiedza pana Waldemara na temat tych psów (jak i na inne tematy) ogromna. Zawsze służy radą, a uczucie które ma w stosunku do piesków, to naprawdę coś wielkiego i nierozerwalnego.

Pozdrawiamy całą hodowlę, oraz dziękujemy za możliwość powiększenia naszej rodziny o jakże wspaniałe cztery łapy.

» Galeria zdjęć


Translate »
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bikejoring

Bikejoring to dyscyplina sportów zaprzęgowych ostatnio zyskująca coraz więcej na popularności ze względu na swoją prostotę i możliwość brania w

Zamknij