Grzegorz – właściciel Hermesa (Amigo)

W dniu 3 lutego 2013 zakupiłem szczeniaka rasy Alaskan Malamute – Amigo z hodowli Wataha z Doliny Drwęcy FCI.
Hodowla ma charakter domowy, szczeniaki oraz psy dorosłe wychowują się w ciepłej, rodzinnej atmosferze, co ma ogromny wpływ na ich charakter od samych narodzin.

Wszelkie formalności załatwiane są w sympatycznej i miłej  atmosferze. Hodowca od samego początku służy wsparciem i radą oraz jest w stanie udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania, które ewentualnie mogą się pojawić.
Pieski są w znakomitej kondycji, zadbane, a dorosłe znakomicie ułożone i łagodne co przemawia za komfortowymi warunkami w jakich mieszkają.
Szczeniak po przyjeździe zaaklimatyzował się praktycznie tego samego dnia, choć to nie jest reguła, uważam,  że duży wpływ na to miały warunki w których wychowywał się w pierwszych tygodniach swojego życia.
Serdecznie polecam hodowlę Wataha z Doliny Drwęcy FCI dla osób odpowiedzialnych, zainteresowanych zakupem rasowych psów rasy Alaskan Malamute.

Z poważaniem
Grzegorz Kaszubski.

» Galeria zdjęć


Translate »
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowy adres strony hodowli - www.alaskanmalamut.eu
Nowy adres strony

Strona naszej hodowli od dziś ma nowy adres internetowy - http://www.alaskanmalamut.eu . Zmienia się także adres email hodowli, który teraz

Zamknij