Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/manix/public_html/alaskanmalamut.eu/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Wataha z Doliny Drwęcy FCI » O hodowli Wataha z Doliny Drwęcy FCI

O HODOWLI

Waldemar Mańkowski (właściciel hodowli), Tores (z lewej) i Saba (z prawej)

Witam. Nazywam się Waldemar Mańkowski.
Cieszę się, że oglądasz moją stronę poświęconą psom rasy Alaskan Malamute, co oznacza, że podzielasz moją pasję związaną z tymi wspaniałymi psami.

Moja przygoda z tą rasą psów zaprzęgowych zaczęła się w 2011 roku, kiedy to zakupiłem suczkę o imieniu Saba dla swojej młodszej siostry, która choruje od urodzenia na autyzm i dziecięce porażenie mózgowe. Saba została zakupiona z myślą o zajęciach z kynoterapii, które są bardzo pomocne w rehabilitacji zarówno mojej siostry, jak również innych niepełnosprawnych dzieci mieszkających w naszym miasteczku i jego okolicach.

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji zarówno na temat samej rasy Alaskan Malamute (tego co możesz z nimi robić), jak również informacje na temat możliwości wykorzystania tych psów w kynoterapii.

Translate »